העלאת מוטיבציה בקרב העובדים- האם כסף הוא חזות הכל?

לנוכח הנתונים המצביעים על שפל במעורבות העובדים, ,, מציאת דרכים חדשות להגברת המוטיבציה היא כאב ראש שמטריד הרבה חברות. האם להעלות את השכר? לתת עוד הטבות? אולי יותר גמישות? ההחלטה התלויה במגוון גורמים, אך הכרה במאמצי העובדים היא כנראה התמריץ האפקטיבי ביותר.

סדנת גיבוש

5 רעיונות חורפיים לפעילויות גיבוש לעובדים

החיבור האישי בין העובדים שלנו חשוב להצלחת פרויקטים ולהתקדמות החברה. מסיבה זו, אנחנו משקיעים לא מעט כיום בתוכניות גיבוש ארוכות טווח, כאלו שלא נגמרות בטיול חברה אחד אלא ממשיכות לאורך כל השנה.

אפליקציות לניהול פרויקטים

אפליקציות יעילות לניהול פרויקטים – גם מרחוק

בעידן שבו רבים מהעובדים שלנו עובדים במתחמי עבודה משותפים, נוסעים לחו”ל לכנסים ופגישות ולעיתים אפילו עובדים מהבית, אפליקציות יעילות לניהול פרויקטים משותפים עוזרות לנו לשמור על קשר

Detail of a man driving his car. Bright light effect

סטריאוטיפים מפלגים את העובדים, לא פער דורות

התקשורת הפופולרית מספרת לנו שבמקומות העבודה של ימינו, שבהם עובדים ארבעה, ובקרוב אף חמישה דורות, זה לצד זה, יש חילוקי עמדות בגלל ההבדלים הדוריים.

התנדבות

כיצד התנדבות ועזרה לקהילה משפרים את איכות החיים בעבודה?

לצד ההשקעה בתנאי ההעסקה והתנאים הסוציאליים בחברות גדולות וקטנות מושם היום דגש מיוחד על מתן עזרה לקהילה והתנדבות.

סטארט אפ

4 תכונות חשובות לסטארט אפ מצליח

דור ה-Y, אותו דור של צעירים שחיים בעידן הדיגיטלי, יוצר לעצמו בסיס יזמות קבוע. רעיונות באים והולכים וצעירים רבים מאמצים אותם בחום והופכים אותם למפעל חיים ראשון.

123456...10...Last »
Link To Sodexo Facebook Page Link To Sodexo Linkedin Page
Created by Opentech, Designed by Design-factory.co.il, Internet Marketing by: marketism.co.il Supported by: itsoft.co.il