שלח כתבה לחבר

MySodexo

אתר ההזמנות ואפליקציית MySodexo, נותנים מענה לכל צרכי העובד, ובאמצעותם ניתן להזמין משלוחי ארוחות בזריזות, ביעילות וללא דמי משלוח, לאתר מסעדות הסמוכות למקום העבודה, להזמין חברים, לנהל את תקציב שירות RestoPass ולהתעדכן בהטבות בלעדיות.

09

  • הזמנת משלוחי ארוחות ללא דמי משלוח!
  • איתור מסעדות לישיבה במקום בכל הארץ בזריזות.
  • ניהול תקציב אישי: אפשרות לבדיקת יתרת התקציב וצפיה בדוחות שימוש.
  • קבלת חיווי למייל בעת הזמנת ארוחה במשלוח או בישיבה במסעדה.
  • אפשרות להזמנה משותפת עם חברים.
  • עדכון אודות הטבות ייחודיות ללקוחות השירות.

היכן ניתן לצרף כרטיס אשראי באתר כדי ליהנות מיתרונות השירות RestoPass?

עם הכניסה לאתר או לאפליקציית  MySodexo, יש ללחוץ על כפתור "אשראי אישי", להוסיף את פרטי כרטיס האשראי, ולהתחיל ליהנות מכל יתרונות כרטיס RestoPass. Web

כיצד מצטרפים למועדון 365 ללא עלות?

ניתן להצטרף למועדון 365 ללא עלות בשנה הראשונה, ע"י לחיצה על הלינק המצורף לאתר MySodexo, ולהתחיל ליהנות מהנחות ומבצעים ברשתות: המשביר לצרכן, ניו-פארם, קשרי תעופה, צומת ספרים, קידום, לחמן, Wall Street, שלמה Sixt, שומרי משקל נווה העיר, וסטודיו C. (ההטבות משתנות בהתאם לפרסומים של מועדון 365)

כיצד ניתן לבצע הזמנה עבור חברים?

NL_AutoReply_19

אבדו לי פרטי הכניסה לאתר, למי פונים לקבלת סיסמא חדשה?

בכל חברה מוסמך מנהל מערכת Sodexo, האחראי על הקמה וסיוע לעובדים בתהליך ההתחברות והשימוש באתר My Sodexo. ניתן לפנות למנהל המערכת, שיעדכן אותך בפרטי הכניסה לאתר או בשינוי סיסמא בעת הצורך.

האם קיים מוקד שירות לקוחות התומך בעת השימוש באתר ובאפליקציית MySodexo?

בהחלט. מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לשירות משתמשי האתר בימים א'-ה' בין השעות 08:30-20:30 וביום ו' בין השעות 09:00-13:00 בטלפון: 1-700-70-11-30 או במייל cs.il@sodexo.com.