מסעדות

הנחות והטבות ללקוחות חדשים
כמסעדנים, תוכלו להשתלב גם אתם במערך ההטבות, ולמשוך אליכם לקוחות חדשים. אנו ב Sodexo Benefits & Rewards Services שולחים למחזיקי הכרטיס באופן קבוע דיוורים ועדכונים אודות ההנחות וההטבות במסעדות.
פורטל המסעדנים של Sodexo Benefits & Rewards Services
המסעדנים שעובדים אתנו נהנים מפורטל ייחודי המאפשר תהליך עבודה משותף יעיל ואיכותי, שנבנה עמם בשיתוף פעולה מלא ומתוך הקשבה לצרכיהם.

כלים חכמים לניהול העסק

Sodexo Benefits & Rewards Services Israel מעניקה כלים חכמים לניהול העסק עבור מאות מסעדות בכל רחבי הארץ.
פורטל המסעדנים האינטרנטי שלנו הוקם במיוחד עבור המסעדנים, מנהלי בתי העסק המכבדים את כרטיס Sodexo. הפורטל הוקם בשיתוף עם המסעדנים במטרה לייעל את תהליך העבודה של המסעדות וחברת Sodexo Benefits & Rewards Services Israel אל מול הלקוחות. קראו עוד
למעלה מ- 3,700 מסעדות בפריסה ארצית מכבדות את כרטיס Resto Pass ומאפשרות למאות אלפי עובדים ליהנות מארוחות איכותיות בכל יום. כחלק מהשירות הניתן למסעדות ע"י Sodexo Benefits & Rewards Services Israel, נהנות המסעדות מפורטל ייחודי המאפשר תהליך עבודה יעיל וחלק מול המסעדנים, כאשר פיתוח נעשה המערכת נעשה בשיתוף עם מסעדנים שעובדים עמנו ומתוך הקשבה לצרכיהם. קראו עוד

שירות Guest Pass מיועד עבור אורחים מזדמנים בארגון, אשר הארגון מעוניין לאפשר להם לאכול יחד עם שאר העובדים. כרטיס ה-GuestPass מוטען בסכום לארוחה אחת, על פי החלטת הארגון ומיועד עבור מסעדות ספציפיות אשר נבחרו על ידי הארגון. הכרטיס הוא לשימוש חד או רב פעמי, על פי צרכי הארגון.

קראו עוד

חטיבת האירועים שלנו פועלת עם מעל ל - 3,700 מסעדות ברחבי הארץ, השותפות למערך ניהול האירועים עבור ארגונים וחברות, הן באספקת הכיבוד לאירועים והן בסיוע הפקת האירועים בחדרים הפרטיים ובחדרי ה - VIP של המסעדות. 

קראו עוד