שלח כתבה לחבר

Event Pass

חטיבת האירועים שלנו פועלת עם מעל ל – 3,700 מסעדות ברחבי הארץ, השותפות למערך ניהול האירועים עבור ארגונים וחברות, הן באספקת הכיבוד לאירועים והן בסיוע הפקת האירועים בחדרים הפרטיים ובחדרי ה – VIP של המסעדות. 

DIV_074_367070

  • חשיפת המסעדה בפני מגוון רחב של לקוחות חדשים.
  • כל פרטי האירוע נסגרים מול הלקוח ע"י חטיבת האירועים של Sodexo, וחוסכת למסעדן התעסקות עם סגירת האירועים, הטיפול בלקוח וגביית התשלום.
  • הגדלת מחזורי הפעילות של המסעדה.
  • חשיפת חדרים פרטיים במסעדות ללקוחות עסקיים חדשים.

מדוע כדאי להצטרף לשירות EventPass?

באמצעות שירות EventPass המסעדה תחשף בפני מגוון רחב של לקוחות עסקיים חדשים, ותוסיף לעסק מקור הכנסה נוסף שיתרום להגדלת מחזור הפעילות של המסעדה. חטיבת האירועים של Sodexo סוגרת את כל פרטי האירוע מול הלקוח, וחוסכת למסעדן התעסקות עם סגירת האירועים, הטיפול בלקוח וגביית התשלום.

 

באילו סוגי אירועים אנו מטפלים?

חטיבת האירועים מטפלת במגוון רחב של סוגי אירועים, כגון: ארוחות ערב וצהריים עסקיות, ישיבות בחדרים פרטיים במסעדות, ימי עיון מחוץ לארגון, כיבוד ומגשי אירוח לחברות, ישיבות דירקטויריון והנהלה, ימי גיבוש, אירוח אורחים מחו"ל ועוד.

האם המסעדה שלי מתאימה לאירועים?

על מסעדות המעוניינות לארח אירועים מסוג ישיבות וימי עיון להיות מצוידות בחדר פרטי, מסך מקרן, מחשב נייח או חיבור למחשב נייד, תעודת כשרות (לא תמיד).

על מסעדות המעוניינות לקיים אירועים באתר הלקוח להיות בעלות אפשרות לשנע את הכיבוד, איש צוות מטעם המסעדה לתפעול האירוע במקום, כלים לפי דרישת הלקוח, תעודת כשרות (לא תמיד).

כיצד ניתן להצטרף כמסעדה בשירות EventPass?

כדי להצטרף למערך המסעדות השותפות בשירות EventPass, יש ליצור קשר עם המחלקה המסחרית שלנו בדף צרו קשר. אנו נבחן את בקשתכם וניצור עמכם קשר במידה והבקשה תהיה רלוונטית.