שירותים לחברות

כרטיסי אוכל לחברות

סודקסו Benefits & Rewards מציעה פתרונות הסעדה ארגונית על ידי מבחר כרטיסי אוכל והסעדה למטרות שונות על מנת לתת מענה מקיף לעובדים וארגונים שונים. ליחצו על כל פריט למידע נוסף על כרטיס ההטבות הספציפי.

כרטיס לארוחת צהריים: הפתרון לחברה המעוניינת להעניק לעובדיה הסעדה פנים וחוץ ארגונית, באמצעות מערכת טכנולוגית מתקדמת היושבת ברשת האינטרנט ומספקת פתרון עצמאי לניהול הארוחות, הן לארגון והן לעובדים.

קראו עוד

שירות Guest Pass מיועד עבור העובדים הזמניים ואורחי הארגון,  כאשר חשוב לארגון לאפשר להם לאכול יחד עם שאר העובדים. כרטיס ה-GuestPass מוטען בסכום לארוחה אחת, על פי החלטת הארגון, ומיועד עבור מסעדות ספציפיות אשר נבחרו על ידי הארגון. הכרטיס הוא לשימוש חד או רב פעמי, על פי צרכי הארגון.

קראו עוד

חטיבת האירועים שלנו, Event Pass, מעניקה שירות ניהול אירועים המאפשר הזמנת כיבוד לאירועים של ארגונים וחברות, כאשר באפשרותנו לנהל אירועים בחדרים פרטיים של המסעדות עמן אנו עובדים. מרגע אישור ההזמנה על ידכם, חטיבת האירועים שלנו תהיה אחראית על אספקת הכיבוד בזמן ולמקום האירוע כפי שנקבע ולחיוב הסכום בכרטיס Event Pass של החברה.

קראו עוד

שירות Expense Pass מיועד לניהול ההוצאות השוטפות של הארגון (חלב, סוכר, קפה וכו'), כאשר ניתן לקבוע עבורו תקציב נפרד ולרכוש עמו ברשתות סופרמרקט נבחרות. 

קראו עוד

מערכת הניהול שלנו יושבת ברשת האינטרנט ומספקת פתרון עצמאי, ללא צורך בגישה לרשת הפנימית של החברה. הפתרון מבוסס על מסלקה מרכזית ומערכת תקשורת On-Line על פיה המסופונים במסעדות ובבתי העסק, יוצרים קשר עם המסלקה המרכזית באמצעות מודם עצמאי מבוסס קו GPRS ו/או תקשורת ייעודי, תוך שימוש בכרטיס.

קראו עוד

שירות המאפשר ללקוחותינו לנהל את כל חדרי האוכל של הארגון בכל אתרי החברה. הטמעת המערכת תאפשר מוביליות של כל עובדי הארגון בכל האתרים וחיובם בפועל על פי יחידות התקציב אליהן הם משויכים.

קראו עוד