שלח כתבה לחבר

מערכת ניהול עצמאית ומתוחכמת

מערכת הניהול שלנו יושבת ברשת האינטרנט ומספקת פתרון עצמאי, ללא צורך בגישה לרשת הפנימית של החברה. הפתרון מבוסס על מסלקה מרכזית ומערכת תקשורת On-Line על פיה המסופונים במסעדות ובבתי העסק, יוצרים קשר עם המסלקה המרכזית באמצעות מודם עצמאי מבוסס קו GPRS ו/או תקשורת ייעודי, תוך שימוש בכרטיס.

FRM_P_CD_ERM01

  • התאמה מלאה לנהלי הארוחות הארגוניים על ידי הגדרת שעות הארוחה, התפריטים, המשלוחים, סוג המסעדות או חדרי האוכל בהן ניתן להשתמש בכרטיס.
  • דיווח On-Line ומעקב אחר השימוש בכל כרטיס.
  • ממשק שכר: Sodexo משתפת פעולה עם כל חברות השכר בשוק. הדוחות שלנו מתממשקים בהתאם לדרישות החברה, כגון: חלוקת עובד מעביד, ימי עבודה, שעות עבודה, ניכויי רשות  וכל דרישה אחרת של החברה.
  • מוביליות של עובדי הארגון בכל האתרים וחיובם בפועל על פי יחידות התקציב אליהן הם משויכים.
  • הוצאת דוחות בזמן אמת בהתאם לחתך תאריכים מבוקש בהתאם לדרישות הארגון.
  • ניהול ממשקי הכרטיסים: עובדים / אורחים / הוצאות וכו', הקמה ו/או הקפאת חשבונות למשתמשים חדשים או עובדים שעזבו ואפשרות להתחשבנות נפרדת מול אורחים.
  • צירוף כרטיס אשראי: עובדים המעוניינים לאכול בסכום הגבוה מהתקציב שהארגון מקצה להם או שמעוניינים להתשמש בכרטיס בסופי שבוע או ערבים, יכולים לצרף את כרטיס האשראי שלהם ולזכות בהנחות של RestoPass גם מעבר לתקציב או לשעות העבודה.

מי האחראי על ניהול מערכת MySodexo?

המערכת מסופקת ומנוהלת ע"י חברת Sodexo, אינה דורשת התקנה על הרשת של הארגון, ומתנהלת בסביבת WEB באמצעות פרטי כניסה: שם משתמש וסיסמא.

כיצד מגדירים מנהל מערכת ומי מעניק הרשאות למשתמשים?

מנהל המערכת נבחר ע"י הארגון, כאשר נציגנו מגדירים אותו במערכת MySodexo, כדי לאפשר לו לעדכן את פרטי המשתמשים ולנהל אותם.

מה הן הפעולות העיקריות אותן ניתן לבצע עצמאית באמצעות מערכת הניהול?

מערכת הניהול מאפשרת להקים ולבטל משתמשים ולצפות בדוחות ההסעדה של כלל העובדים.

האם המערכת יכולה להתממשק למערכת השכר של הארגון?

כן. באפשרות המערכת להתממשק למערכת השכר של החברה ולהקל על חישוב והפקת תלושי השכר.

האם קיים מוקד שירות התומך במנהלי המערכת?

בהחלט. מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לשירות מנהלי המערכת בימים א'-ה' בין השעות 08:30-20:30 וביום ו' בין השעות 08:30-13:00 בטלפון: 1-700-70-11-30 או במייל cs@cibus.co.il.