שלח כתבה לחבר

Event Pass

חטיבת האירועים שלנו, Event Pass, מעניקה שירות ניהול אירועים המאפשר הזמנת כיבוד לאירועים של ארגונים וחברות, כאשר באפשרותנו לנהל אירועים בחדרים פרטיים של המסעדות עמן אנו עובדים. מרגע אישור ההזמנה על ידכם, חטיבת האירועים שלנו תהיה אחראית על אספקת הכיבוד בזמן ולמקום האירוע כפי שנקבע ולחיוב הסכום בכרטיס Event Pass של החברה.

08

  • פריסה ארצית רחבה ומגוונת: אנו נותנים מענה בכל מקום ברחבי הארץ, מנהריה ועד אילת.
  • חיסכון בזמן ובכסף: אנו נעשה עבורכם את בדיקת הספקים והמחירים, המשא ומתן והתיאומים מול הספק ובכך נחסוך לארגונכם כסף וזמן יקר.
  • נוחות וזמינות: כל צרכי האירוע שלכם תחת ספק אחד ותחת חשבונית אחת.
  • מענה לאנשי מכירות ומנהלים: במקום להתמודד עם חשבוניות והחזרים, ניתן להטעין סכום קבוע או משתנה על הכרטיס לשימושם של בכירים בארגון המזמינים לקוחות לארוחות במסעדות או עורכים פגישות עסקיות חשובות.
  • אירועים בחדרים פרטיים במסעדות: ניתן להזמין דרכנו חדרים פרטיים בכל המסעדות בארץ, ואנו נדאג עבורכם לתפריט, לאמצעי הקרנה וסאונד ולדמי השירות למלצרים.
  • כל סוגי האירועים: אנו מנהלים עבור חברות וארגונים את הכיבוד לישיבות הנהלה, ישיבות דירקטוריון, אירוח אורחים מחו"ל, כיבוד לחגים, אירועי הרמות כוסית, ארוחות עסקיות, טיולי חברה, ימי גיבוש, עגלות קפה ומזון ועוד.

אילו אירועים מנהלת חטיבת EventPass?

אנו מנהלים עבור חברות וארגונים את הכיבוד לישיבות הנהלה, ישיבות דירקטוריון, אירוח אורחים מחו"ל, כיבוד לחגים, אירועי הרמות כוסית, ארוחות עסקיות, טיולי חברה, ימי גיבוש, עגלות קפה ומזון ועוד. 

האם ניתן לקיים אירוע מחוץ למשרד?

אנו עובדים עם המסעדות המובילות, הכוללות בתחומן חדרי אירועים ו -VIP. אנו נדאג לאירוע במיקום רלוונטי בהתאם לתקציב ולקונספט המבוקש.

האם החברה יכולה לצפות בדוחות פעילות הכרטיס?

כן. אתר MySodexo מאפשר למנהל המערכת, כפי שהוגדר ע"י החברה, לצפות 24/7 בפעילות ההסעדה של החברה עפ"י חלוקה למשתמשים, מסעדות ועוד.

כיצד ניתן להצטרף לשירות EventPass לארגון?

כדי להצטרף לשירות EventPass יש ליצור קשר באמצעות אתר EventPass או באמצעות פניה לחטיבת האירועים בטלפון: 073-2649931.

האם ניתן לשלם עם שירות EventPass עבור אירועי הארגון במסעדות?

בהחלט. יש להגדיר תקציב מראש וניתן לשלם באמצעותו בכל המסעדות המכבדות את השירות.