עשר סיבות לבחור Sodexo

Confident Business Team
 1. חברה גלובלית: Sodexo היא המעסיקה ה-18 בגודלה בעולם: 428,000 עובדים ב-80 מדינות, המשרתים 75 מיליון צרכנים בכל יום. אם אתם מחפשים קריירה בינלאומית, Sodexo מציעה הזדמנויות עבודה וקידום ברחבי העולם.
 2. קידום מקצועי: בכירים רבים בחברתנו התחילו כשפים או עובדים מן השורה. אנו מחויבים להעניק לעובדינו פיתוח מקצועי והזדמנויות לצמוח.
 3. מגוון תפקידים: חברת Sodexo מציעה מאות תפקידים שונים, ביניהם מנהלי הסעדה, שפים ותזונאים, מטפלים, מנהלי שיווק ומנהלי סניפים, קניינים, מתכנתים, מומחים למערכות מידע ועוד. יש לנו מגוון משרות גמישות, בין אם אתם מעוניינים לעבוד במשרה מלאה, במשרה חלקית, במשרה עונתית או במשמרות.
 4. הערכים שלנו: החזון וערכי הליבה שלנו אמיתיים, ואנו פועלים ליישומם יום-יום.
 5. שיפור איכות החיים: בואו להיות שחקני צוות במקום שבו כישרונותיהם של אנשים רבים ושונים באים לידי ביטוי, במטרה משותפת לשפר את איכות החיים של לקוחותינו. ומכיוון שכל אחד נוטל בכך חלק, כולנו שותפים לסיפוק מקצועי, הכרה, גאווה ותגמול.
 6. רב תרבותיות: אנו מחויבים לשוויון הזדמנויות לכל עובד באשר הוא, וליצירת סביבת עבודה מכבדת ונעימה. עובדים מרקע שונה משקפים את האוכלוסייה בה אנו פועלים, מפרים זה את זה ותורמים להצלחת החברה. חברת Sodexo מדורגת במקום הראשון בין 50 החברות המובילות במגוון עובדיהן על פי DiversityInc.
 7. תרומה לקהילה: Sodexo העולמית מיישמת שתי תוכניות אסטרטגיות גלובליות בתחומי התרומה לקהילה והקיימות: התוכנית למחר טוב יותר (The Better Tomorrow Plan) והיוזמה למיגור הרעב בעולם (STOP Hunger). בנוסף לאלה, פועלת החברה בכל מדינה למעורבות בקהילה של עובדינו במאות יוזמות מקומיות: התנדבות בקרב אוכלוסיות חלשות, תרומות מזון והסברה נגד בזבוז מזון, שיתופי פעולה עם חברות אחרות ועמותות, ועוד.
 8. מומחים בשירות: אף שליבת עסקינו היא מזון, Sodexo מספקת פתרונות שירות מקיפים נוספים, ומציעה למעלה מ-100 מקצועות שירות המותאמים לצרכיו של כל לקוח ולקוח.
 9. חברה בצמיחה תמידית: חברת Sodexo צומחת מדי שנה מאז הוקמה לפני למעלה מ-46 שנים, הן בהכנסותיה והן בתחומי שיפור איכות החיים בהן היא פועלת.
 10. אתגרים: Sodexo מציעה עבודה מאתגרת ומעניינת שמספקת מגוון הזדמנויות פיתוח אישי וקידום. 

 

 ארבע סיבות חשובות: מדוע להצטרף ל- Sodexo

 1. להשיב טובה לקהילה: אנו תלויים בקהילות שבהן אנו עובדים. אך טבעי הוא שנגמול להן על כך.
 2. רב תרבותיות וסובלנות: אנו מאמינים כי ככל שאנו מגוונים יותר, כך אנו חזקים יותר. אין זה משנה מאיזה רקע הגעתם, אנו נעשה כל שנוכל כדי לעזור לכם להצליח.
 3. הכרה והוקרה: בין אם התגמול הוא בצורת תמריצים או מענק על הישגים, אנו יודעים עד כמה חשוב להעריך מסירות לעבודה.
 4. קידום מקצועי: ככל שתממשו את הפוטנציאל הטמון בכם, כך נהיה קרובים יותר למימוש הפוטנציאל הטמון בנו. זאת הסיבה שאנו משקיעים מאמצים ומשאבים כה רבים בפיתוח העובדים מיומם הראשון אצלנו. 
שלח כתבה לחבר