תזונה, בריאות ורווחה

098_RES_pomme

כשחקנית גלובלית בתחום שירותי המזון, Sodexo משפיעה השפעה ניכרת על הרגלי האכילה של יותר מ-75 מיליון בני אדם ברחבי העולם. כדי לטפח ולקדם את הבריאות והרווחה של הלקוחות והצרכנים, אנו מפתחים שירותים מתקדמים המותאמים לכל פלח שוק. אלה עולים בקנה אחד עם Health wise, פילוסופיית התזונה, הרווחה וסגנון החיים של הקבוצה.

המחויבות שלנו:

המחויבות לקדם בריאות ורווחה עומדת במרכז האסטרטגיה העסקית שלנו. אנו יודעים כי הדרך שבה נגשים מחויבות זו תתווה את הצלחתנו העסקית בעתיד. אנו מחויבים לקדם ולספק:

  • פתרונות לקידום בריאות ורווחה.
  • מבחר מנות מגוונות ומאוזנות עם תכולה מופחתת של מלח, שומן וסוכר.

העבודה עם לקוחותינו:

אנו מספקים שירותי הסעדה לבתי ספר, לבתי חולים, למקומות עבודה ולמוסדות אחרים, ובאמצעות שירותים אלה מספקים חלק משמעותי מהתזונה של אוכלוסייה גדולה. אנו מחויבים לעבוד עם לקוחותינו ועם גופים ציבוריים כדי לקדם מבחר ומגוון תזונתי, במטרה לענות על אתגרים של בריאות ורווחה.  Sodexo דוגלת באימוץ הנחיות ממשלתיות, ואנו עובדים באופן שוטף עם רגולטורים וספקים כדי להפחית את תכולת המלח, הסוכר והשומן במוצרים ובמתכונים.

ייעוץ לקידום תזונה מגוונת ומאוזנת:

Health wise מספק הכוונה והמלצות המסייעות לעובדים, ללקוחות ולצרכנים לקבל החלטות מושכלות על הדרכים להשגת אורח חיים מאוזן ובריא יותר.

בסין, לדוגמה, Sodexo פיתחה תכנית בשם “Wellness” העומדת לרשות כל העובדים במטה חברת נוקיה, ומטרתה לשפר את איכות החיים האישיים והמקצועיים.

The Hub, תכנית המופעלת על ידי אנשי מקצוע מתחומי הבריאות, הכושר והאירוח, מציעה ייעוץ אישי, טיפולים וציוד כושר ובריאות.

שלח כתבה לחבר