mail
mail
facebook
facebook

1-700-500-545

Sodexo On-Site Services Israel

Menu

אחריות תאגידית

Sodexo מנהיגה שוויון הזדמנויות בקבלת עובדים ובקידומם בחברה, תוך מתן יחס של כבוד לכל בני האדם באשר הוא.

אחריות תאגידית

פעילותה של Sodexo יוצרת ערך עבור לקוחותיה ועובדיה, תורמת להתפתחותן הכלכלית של המדינות והקהילות שבהן היא פועלת, ויוצרת אפשרויות תעסוקה חדשות עבור עובדים במדינות אלה.

פיתוח המשאב האנושי וקידום רב תרבותיות

פוטנציאל ההתפתחות של Sodexo גדול פי 50 מרמת ההכנסות הנוכחית שלנו. כדי למצותו, הגדרנו שתי מטרות:
– להעמיד לרשות לקוחותינו את המשאב האנושי הדרוש להם, הן בכמות והן באיכות, ולספק להם פתרונות חדשניים, כך שצורכיהם יתמלאו באופן מיטבי. השקעה בהכשרתם של עובדינו, בכל הרמות, מצויה בראש סדר העדיפויות שלנו.
– שימור היותנו אחד המעסיקים המוערכים ביותר על ידי עובדיו בכל העולם. מדי שנתיים אנו עורכים סקר בין עובדינו בכל מדינה, במטרה להבין טוב יותר את גורמי המפתח להתקדמות ולהגדיר תוכניות פעולה מיטביות.

מאחר שאנו מאמינים שרב תרבותיות היא כלי רב עוצמה בהתפתחות שלנו, אנו מנהיגים שוויון הזדמנויות בקבלת עובדים ובקידומם בחברה, תוך מתן יחס של כבוד לכל בני האדם באשר הם, ומקפידים על איזון בין המינים, על ייצוג תרבויות, דתות, מגזרים וגילאים שונים, כמו כן, מעודדים ופועלים לשילוב עובדים בעלי צרכים מיוחדים.

מעורבות בקהילות המקומיות

Sodexo שותפה למספר פרויקטים של תרומה לקהילה. לדוגמא שיתוף הפעולה בין Sodexo ישראל לבין עמותת איל”ן מציג לציבור הסועדים שלנו את יצירותיהם של ילדים בעלי מוגבלות פיזית, על מנת להעלות את המודעות לאומנותם ולתת ביטוי לתחושותיהם, מחשבותיהם ורגשותיהם באופן ויזואלי.
אנו מאמצים את מרכז יום לקשיש בעיר לוד .

קידום תזונה טובה יותר, בריאות ואיכות חיים

חברת Sodexo ממלאת תפקיד מרכזי בהרגלי האכילה של 75 מיליון אנשים בעולם מידי יום. חינוך לתזונה מאוזנת, הטמעת מגמת “שני צמחוני” (Meatless Monday), בריאות ואיכות חיים הם חלק מערכי הליבה אשר שירותינו מבוססים עליהם.

שמירה על הסביבה

Sodexo מקפידה על רכישת מוצרים ידידותיים לסביבה, שואפת להפחתה בצריכת המים והאנרגיה. ופועלת למניעת בזבוז מזון ולקידום הסברה בנושא.
בנוסף, במסגרת תוכנית STOP Hunger שלנו, המיושמת על ידי Sodexo ב-42 מדינות, לרבות ישראל, אנו מגייסים את עובדינו, לקוחותינו, צרכנינו וספקינו למאבק נגד רעב, תת תזונה ובזבוז מזון. זאת, באמצעות חלוקת מזון לנזקקים, תרומות, מתן הדרכות והפצת מידע בנושא תזונה. Sodexo פועלת לשם כך תוך שיתוף פעולה עם ארגונים התנדבותיים ברחבי העולם. בישראל Sodexo משתפת פעולה עם ארגון “לקט ישראל” בכל רחבי הארץ.

שמירה על בעלי החיים

Sodexo, מובילה עולמית בשירותי איכות חיים, התחייבה לעבור לשימוש בביצים מלולים ללא-כלובים בלבד (הן ביצים שלמות והן נוזל ביצים) בסניפיה בכל רחבי העולם עד שנת 2025. ההתחייבות מהווה צעד משמעותי באסטרטגיית רווחת בעלי החיים של חברה, ומחזקת את המוניטין שלה כחברה מובילה בתחום האחריות התאגידית.

מחויבות לבטיחות בעבודה ובטיחות במזון

מחלקת QHSE מורכבת מאנשי מקצוע, מהנדסי איכות, טכנולוגית מזון, ממוני בטיחות ויועצים מתחומים שונים.
כלל החברה עובדת על פי תקן בינלאומי ISO 9001:2015 ובעלת רישיונות והסמכות הנדרשות לפי תחום הפעילות.
על מנת להבטיח רמה גבוה של מודעות, הקפדה על קיום נהלים ושאיפה בלתי מתפשרת ל – 0 תאונות עבודה ואירועי בטיחות מזון, חברתנו פועלת במספר ראשי חץ עיקריים:

הדרכות, הכשרות והגברת הידע:
הגברת המודעות לבטיחות נעשית ע”י הכשרות והדרכות של כלל צוותי העבודה בכל תחומי הבטיחות והמזון.

אספקת ושימוש בציוד מגן אישי:
ציוד מגן אישי מסופק לכלל העובדים על מנת לשמור על בטיחותם.

מערך בקרה ופיקוח:
גורמים רבים בחברה כגון מנהלי תפעול אזוריים, מנהלי חטיבות התפעול, מחלקת QHSE, דיאטנית, מהנדס החברה ועוד – מבצעים בקרות ופיקוח על כל אתרי החברה.

    סודקסו שירותים באתרים עסקיים ישראל

    רחוב האיילון 12, גני יער לוד 7135239 טלפון 1-700-500-545 פקס: 08-9206652

    דוא”ל: infoOSC@sodexo.com